Op deze pagina vindt u het programma van de Hoornse Schooldag van de duurzaamheid, de kick-off van Expeditie Duurzaam.

Kijk goed op het activiteitenschema van uw eigen groep. Alleen voor deze activiteiten heeft u van ons de benodigde materialen ontvangen.

De kick-off voor de voorjaarseditie van Expeditie Duurzaam vindt plaats op vrijdag 17 maart 2023.

Wilt u een handleiding printen? Kies dan voor de instelling zwart/wit of grijstinten en print bij voorkeur dubbelzijdig. De werkbladen en materialen voor alle kick-off workshops, behalve voor de Nulmeting, ontvangt u van ons.

Ter afsluiting van Expeditie Duurzaam nodigen wij u graag uit om De Aarde is ons lief‘, het lied over de Junior Global Goals, te zingen en/of te dansen. Om het lied te oefenen met de leerlingen, vindt u onder de videoclip van het lied een link naar de audiobestanden, lyrics en dance moves. Natuurlijk kunt u aan het einde van het programma ook alleen de videoclip van het lied bekijken.

Mocht u in de voorbereiding en/of de uitvoering op het programma vragen hebben, neem dan contact op met Charlotte Hömann via nme.projecten@mak-blokweer.nl of 06-15495467.

Wilt u naar het programma van Expeditie Duurzaam? Klik dan hier.

UITLEG AANMAKEN NIEUWE ACTIVITEIT

Knop aanmaken

– dupliceer in de rechter kolom de laatste knop
– klik op de nieuwe knop
– pas het veld link aan naar de naam van de activiteit met een ‘#’ ervoor. voorbeeld: #activiteit-1  (DEZE MOET UNIEK ZIJN)

Activiteit aanmaken
– dupliceer in de linker kolom de rij van de onderste activiteit
– klik op de rij
– klik op de tab Geavanceerd
– pas het veld CSS ID aan naar de naam van de activiteit ZONDER een ‘#’ ervoor. voorbeeld: activiteit-1

Opening met film: 7 Wereldwensen van Sem & Saar

Opening met film: Prinses Irene en de Schijf van Zeven

Lied 'De Aarde is ons lief'

Wij nodigen u graag uit om Expeditie Duurzaam zingend, dansend en/of musicerend af te sluiten met ‘De Aarde is ons lief’, het lied over de Junior Global Goals. Via onderstaande knop komt u bij een pagina waar u alles vindt om het lied naar eigen wens en inzicht in te kunnen studeren.

Alles is Techniek bordspel

De video ‘Speluitleg’ duurt ongeveer 4 minuten. Kijk deze video voordat u met het spel begint. 

Eén met de Natuur

De werkbladen voor deze workshop hoeft u niet te printen. Deze ontvangt u van ons, samen met de overige materialen voor deze workshop.

De Kracht van Beeld

De werkbladen voor de oefeningen ontvangt u van ons. 

Nulmeting 'Hoe duurzaam ben je?'

De werkbladen voor de Waterbespaaropdracht hoeft u niet te printen. Die ontvangt u van ons. 

Spelen met Afval

Waardevol Afval